Arama
1998’den beri

kaliteli ve özgün modellerimizle sizlerle birlikteyiz..

Hakkımızda

1993 yılında kurulan firmamız 17 yıldır deri sektöründe hizmet vermektedir. % 100 hakiki deri kemer üreten firmamız, kendisini her an yenilenerek geleceğe güvenle yol almaktadır.

Remer Deri, Erkek Deri Kemeri İmalatı konusunda ülkemizin iddialı ve tanınan markalarındanbiridir. Erkek Deri Kemer imalatı ve toptan satışı konusunda yurt içi ve yurt dışı pazarında büyükkitlelere hitap etmektedir.

Firmamız, kurulduğu tarihten bu yana, erkek deri kemer çeşitleri ve deri kemer modelleri olaraken geniş koleksiyona sahip firmalardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Firmamız, moda derikemer ve moda erkek kemeri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma özelliğinitaşımaktadır.

Remer Deri, bünyesinde Erkek Deri Kemer çeşitlerinden olan; Klasik Erkek Kemeri, Spor Deri Kemeri, Nubuk Kemer, Kot Kemeri, Krokoderi kemer, Aksesuarlı Kemer, Desenli Kemer, DüzKemer, El İşlemeli Kemer, Süet Kemer, Rugan Kemer ve Deri Tokalı Kemerleri üretmekte vesatışını yapmaktadır.

Firmamız, Erkek Deri kemeri üretiminde göstermiş olduğu titizliği ve kalitesinden ödün vermeyençalışma sistemiyle, sektöründe her zaman zirveyi hedeflemiştir.


WhatsApp
Hemen Ara